Ścieżka powrotu

Start Konkursy

Rozkład dzwonków

8:00
-
8:45
8:55
-
9:40
9:50
-
10:35
10:45
-
11:30
11:50
-
12:35
12:45
-
13:30
13:35
-
14:20
14:25
-
15:10
15:15
-
16:00

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj137
mod_vvisit_counterWczoraj368
mod_vvisit_counterTen tydzień949
mod_vvisit_counterTen miesiąc18979

Dzisiaj : 23 Sie 2017

Konkursy
Bajeczny konkurs Drukuj

     

W listopadzie przypada

Dzień Postaci z Bajek.

Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pt. "Mój ulubiony bohater z bajki".

Zostało zgłoszonych kilkadziesiąt prac, które podzielono w trzech kategoriach:

klasy I-III, IV-VI oraz forma przestrzenna.


Z klas I-III nagrodzono pięć prac:

Emil Socha kl. 1a, Wiktor Cichocki kl. 1b, Mikołaj Walczak kl. 3b

Oskar Radniecki kl. 3b, Igor Bednarek kl. 3b.




Z klas IV-VI nagrodzono trzy prace:

Zuzanna Wilczyńska kl. 5b, Daria Graczyk kl. 5b, Ewa Kuczmaszewska kl. 6a

Dodatkowe wyróżnienie otrzymała uczennica z klasy 1e - Iliana Krasucka -

za wykonanie formy przestrzennej.


Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe.

Gratulujemy!


 
Tenis stołowy Drukuj


12 października w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie

rozegrane zostały

Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Michała Okurzałego w Tenisie Stołowym

w kategorii chłopców i dziewczynek.





Oto wyniki

Kategoria chłopców:

1 Jakub Karaszewski

2 Hubert Myślicki

3 Mikołaj Brzęcki

4 Wiktor Drzewiecki

Miejsca 5-9 zajęli:

Oskar Radniecki, Wojtek Sroka, Tobiasz Madalski, Franciszek Śmiechowski, Kacper Urbaniak.


Kategoria dziewczynek:

1. Wanessa Lewandowska

2. Klaudia Rządzińska.


J.Karaszewski, H. Myślicki, M. Brzęcki reprezentować będą 20 października naszą szkołę

w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Tenisie Stołowym w Koszutach.


Turniej zorganizował i przeprowadził

nauczyciel wychowania fizycznego-p. J. Bartłomiejczak.





 
Biegi przełajowe Drukuj


1 października w Zagórowie odbyła się

uroczysta inauguracja sportowego roku szkolnego 2015/2016

oraz podsumowanie roku sportowego 2014/2015.






Zostały również rozegrane Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego

w Drużynowych Biegach Przełąjowych Szkół Podstawowych.

Drużyna z naszej szkoły zajęła wysokie 5. miejsce!


Skład zespołu:


Klaudia Sarnowska, Amelia Nikiel, Weronika Siuba, Roksana Rogowicz, Eliza Jabłońska,

Marta Przybylska, Wiktoria Gośka, Kacper Urbaniak,

Franciszek Śmiechowski, Gracjan Jurga, Patryk Angulski,

Mateusz Zieliński, Jakub Maciejewski, Hubert Myślicki.


Opiekunem drużyny jest pan J. Bartłomiejczak.


 
Turniej o Puchar Premiera Drukuj



10 września w Zagórowie na boisku Orlik

zostały rozegrane już po raz kolejny eliminacje gminne

6. Turnieju o Puchar Premiera.


Oto zwycięzcy:

kategoria chłopców młodszych (10-11 lat) - SP Zagórów;

kategoria chłopców starszych (12-13 lat) - SP Trąbczyn.


Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Opiekunem turnieju jest p. J. Bartłomiejczak.


 
Konkurs ortograficzny Drukuj

,,Mistrz ortografii'' w klasach 3.


Opiekunkami konkursu były panie: Katarzyna Jędrysiak, Beata Szeflińska.




 
Mistrz Ortografii 2015 Drukuj




12 czerwca odbyła się w Warszawie w Pałacu Staszica


gala laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego.


Uczennica klasy VI a  - Aleksandra Maria Andrzejewska


otrzymała tytuł mistrzyni ortografii i interpunkcji polskiej (2. miejsce w kraju).


Ola dowiodła, że zna pułapki ortograficzne  języka polskiego.



WIELKIE GRATULACJE!!!


 
Zmagania z ortografią Drukuj

22 maja w Poznaniu odbył się finał


VIII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „ Z ortografią na co dzień”,


w którym uczestniczyła szóstoklasistka Aleksandra Maria Andrzejewska.




Ola pisała dyktando o tym, jak chłopki-roztropki przekomarzali się


w kwestiach hipernowoczesnego języka polskiego.


Summa summarum Aleksandra jest supermistrzynią ortografii.


Gratulujemy!


 
« pierwszapoprzednianastępnaostatnia »

Strona 1 z 12