W listopadzie przypada
 
Dzień Postaci z Bajek.
 
Samorząd Uczniowski zorganizował konkurs plastyczny pt. "Mój ulubiony bohater z bajki".
 
Zostało zgłoszonych kilkadziesiąt prac, które podzielono w trzech kategoriach:
 
klasy I-III, IV-VI oraz forma przestrzenna.
 
 
Z klas I-III nagrodzono pięć prac:
 
Emil Socha kl. 1a, Wiktor Cichocki kl. 1b, Mikołaj Walczak kl. 3b
 
Oskar Radniecki kl. 3b, Igor Bednarek kl. 3b.
 
 
 
Z klas IV-VI nagrodzono trzy prace:
 
Zuzanna Wilczyńska kl. 5b, Daria Graczyk kl. 5b, Ewa Kuczmaszewska kl. 6a
 
Dodatkowe wyróżnienie otrzymała uczennica z klasy 1e - Iliana Krasucka -
 
za wykonanie formy przestrzennej.
 
 
Wszyscy wyróżnieni otrzymali nagrody książkowe.
 
Gratulujemy!
 

 
12 października w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Zagórowie
 
rozegrane zostały
 
Mistrzostwa Szkoły Podstawowej im. Michała Okurzałego w Tenisie Stołowym
 
w kategorii chłopców i dziewczynek.
 
 

 
 
Oto wyniki

 
Kategoria chłopców:
 
1 Jakub Karaszewski
 
2 Hubert Myślicki
 
3 Mikołaj Brzęcki
 
4 Wiktor Drzewiecki
 
Miejsca 5-9 zajęli:
 
Oskar Radniecki, Wojtek Sroka, Tobiasz Madalski, Franciszek Śmiechowski, Kacper Urbaniak.
 
 
Kategoria dziewczynek:
 
1. Wanessa Lewandowska
 
2. Klaudia Rządzińska.
 

 

J.Karaszewski, H. Myślicki, M. Brzęcki reprezentować będą 20 października naszą szkołę
 
w Mistrzostwach Powiatu Słupeckiego w Tenisie Stołowym w Koszutach.
 
 
Turniej zorganizował i przeprowadził
 
nauczyciel wychowania fizycznego-p. J. Bartłomiejczak.
 
 
 
 

 

 
 
10 września w Zagórowie na boisku Orlik
 
zostały rozegrane już po raz kolejny eliminacje gminne
 
6. Turnieju o Puchar Premiera.
 
 
Oto zwycięzcy:
 
kategoria chłopców młodszych (10-11 lat) - SP Zagórów;
 
kategoria chłopców starszych (12-13 lat) - SP Trąbczyn.
 
 
Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!
 
Opiekunem turnieju jest p. J. Bartłomiejczak.
 
 
 
1 października w Zagórowie odbyła się
 
uroczysta inauguracja sportowego roku szkolnego 2015/2016
 
oraz podsumowanie roku sportowego 2014/2015.
 
 
 
 

 

Zostały również rozegrane Mistrzostwa Powiatu Słupeckiego
 
w Drużynowych Biegach Przełąjowych Szkół Podstawowych.
 
Drużyna z naszej szkoły zajęła wysokie 5. miejsce!
 
 
Skład zespołu:
 
 
Klaudia Sarnowska, Amelia Nikiel, Weronika Siuba, Roksana Rogowicz, Eliza Jabłońska,
 
Marta Przybylska, Wiktoria Gośka, Kacper Urbaniak,
 
Franciszek Śmiechowski, Gracjan Jurga, Patryk Angulski,
 
Mateusz Zieliński, Jakub Maciejewski, Hubert Myślicki.
 
 
Opiekunem drużyny jest pan J. Bartłomiejczak.
 

 

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z niej, zgadzasz się na to.